Szczęśliwa i zdrowa mama to szczęśliwe i zdrowe dziecko

Praktyki dla kobiet w ciąży oraz połogu. 

Masz już konto? Zaloguj się

Portal Ciąży stworzony jest przede wszystkim przez mamy dla mam.

 

Każda z nas ma swoją wyjątkową historię ciąży, porodu i połogu. Każda z nas chciałaby móc cofnąć się w czasie i przeżyć lepiej swoją pierwszą ciążę.

Dlatego jeśli, Ty chcesz:

  • przeżyć ciążę, poród i połóg świadomie i w zgodzie ze sobą
  • chcesz w tym wyjątkowym czasie oczekiwania zrobić coś dla siebie i swojego dziecka
  • zadbać o swoje zdrowie i przygotować swoje ciało do porodu
  • lubisz ćwiczyć w zaciszu własnego domu, w swoim tempie

Wspaniale trafiłaś, mamy coś przygotowanego specjalnie z myślą o Tobie!

 

Czym jest Portal Ciąży?

 

Portal Ciąży to internetowe studio jogi, pilatesu, fitnessu i innych stylów aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży i połogu.

Na Portalalu ciąży znajdziesz treningi oraz kursy, które pomogą Ci przygotować Twoje ciało na przyjście Twojego dziecka na świat.

Dzięki aktywności fizycznej w tym wyjątkowym czasie poczujesz spokój, pewność siebie, a także będziesz bardziej sprawna, co przyda się nie tylko w czasie porodu, ale także w czasie połogu.

Jesteśmy dla Ciebie także, gdy Twoje dziecko jest już z Tobą na świecie, a Ty chcesz pomóc sobie w powrocie do formy i sprawności z przed ciąży i porodu.

Co otrzymujesz w Portalu Ciąży?

treningi dla kobiet w ciąży w każdym trymestrze i po ciąży

różne style treningów (fitness, joga, relaksacja, pilates i więcej…)

profesjonalna i doświadczona kadra nauczycielska

wskazówki dietetyka, fizjoterapety, położnej, ginekologai innych specjalistów

abonament dopasowany do Twoich potrzeb (1, 3, 6 lub 9 miesięcy)

grupa wsparcia online

Jak działa Portal Ciąży?

 

Po dołączeniu do Portalu Ciąży otrzymujesz dane do logowania do najszej platformy z kursami i treningami. Są one dostępne dla Ciebie bez ograniczeń cały czas. Kursy możesz oglądać za pośrednictwem każdego urządzenia z dostępem do Internetu (komputera, telefonu, tabletu).

Płatność za Portal Ciąży pobierana automatycznie jest raz na miesiąc, trzy miesiące lub raz na 6 miesięcy w zależności od tego, którą opcję wybierzesz.

W każdym momencie możesz zrezygnować z uczestnictwa, bez podawania przyczyny.

Sprawdź jak wyglądają nasze treningi 

Opinie o Portalu Ciąży

Portal ciąży to projekt, o którym marzyłam od kilku lat.
Na co dzień pracuję z kobietami w ciąży i w połogu. Sama jestem mamą i  wiem, jak ważna jest przestrzeń, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, posłuchać wykładów specjalistów, spotkać inne mamy i poćwiczyć. Ideą Portalu Ciąży jest zainspirować Ciebie do przeżycia tego wyjątkowego czasu inaczej, świadomie i radośnie. Portal Ciąży to przestrzeń dla Ciebie i dla Twojego maleństwa.
Agnieszka Bera

Założycielka Portalu Ciąży, nauczycielka jogi i Doula

Jestem szczęśliwa, że mogę być częścią tego niezwykle ważnego projektu skierowanego do kobiet w ciąży i po porodzie. Współpracuje z kobietami będącymi w ciąży i chcącymi wrócić do aktywności fizycznej po porodzie, więc wiem jak ważne dla kobiet jest mieć zaufane miejsce gdzie można czerpać wiedzę w zakresie dbania o siebie w okresie ciąży i po porodzie. Sama jestem Mamą rocznego Stefanka, i z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo zmienia się ciało i nasza siła i wydolność, najpierw przez 9 miesięcy ciąży i później od pierwszego dnia po porodzie (zarówno naturalnym jak i cc).
Portal ciąży to miejsce idealne dla świadomych kobiet w ciąży i po porodzie.
Olga Lipczyńska

Jedyne miejsce online z informacjami, które pomogą nam i naszym maleństwom w czasie ciąży. Czego unikać oraz praktyki, które warto zacząć wcześnie w ciąży i tymi, które są świetną pomocą w czasie porodu – po prostu rewelacja! Super się cieszę, że będę mogła podzielić się z Wami swoim doświadczeniem z zakresu jogi, Hipnoporód i też bycia mamą Lily i Miko!
Ciąża to nie najłatwiejszy czas w naszym życiu, ale można zrobić bardzo wiele, aby przejść przez te 9 miesięcy z minimalnymi niedogodnościami, wspominając poród, jako najpiękniejszy dzień w naszym życiu, a pomiędzy nieprzespanymi nocami i byciem wycieńczonym z powodu karmienia piersią też się dobrze w tym wszystkim odnajdować, zwyczajnie mieć fun :wink:. A teraz możemy podzielić się tym wszystkim z Wami tutaj – dostępne info wszędzie, o każdej porze i w naszym języku. Dzięki, Aga! _/\_

Kasia Pokrop