Agata Czerniak

Agata Czerniak jest uznaną ekspertką w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w promowaniu zdrowego stylu życia. Jest założycielką i dyrektorką Wellness Center, innowacyjnego ośrodka promującego holistyczne podejście do zdrowia i samorozwoju. Agata jest również autorką inspirującej książki „Harmonia Ciała i Umysłu”, w której łączy wiedzę z zakresu dietetyki, fitnessu i psychologii, by pomagać ludziom osiągnąć równowagę w życiu.

Posiada szerokie kwalifikacje zawodowe, w tym certyfikaty z zakresu treningu personalnego, dietetyki i coachingu zdrowotnego. Po ukończeniu studiów w Polsce, Agata kontynuowała swoje wykształcenie na prestiżowych kursach międzynarodowych, zdobywając certyfikaty z różnych dziedzin wellness.

Agata prowadzi popularne warsztaty i seminaria, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zdrowego odżywiania, technik relaksacyjnych i zarządzania stresem. Jest również mentorką dla początkujących coachów zdrowotnych, inspirując ich do holistycznego podejścia w pracy z klientami.

Jej filozofia skupia się na promowaniu zdrowego stylu życia jako ścieżki do pełni szczęścia i dobrego samopoczucia. Agata wierzy, że równowaga między ciałem, umysłem i duszą jest kluczem do pełni życia. Oprócz swojej pracy zawodowej, Agata jest aktywna w społeczności lokalnej, angażując się w różne inicjatywy promujące zdrowie i dobry stan umysłu.

Ważne!

W tym momencie serwis portalciazy.pl nie prowadzi żadnych treningów oraz zajęć!