Kasia Pokrop

Kasia Pokrop to wybitna specjalistka w dziedzinie opieki nad zdrowiem kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem ciąży, porodu i okresu poporodowego. Posiada ponad 15 lat doświadczenia jako doula, konsultantka laktacyjna i instruktorka fitnessu dla kobiet w ciąży i po porodzie. Jest założycielką „MamaFit”, innowacyjnego programu fitnessu, który jest dostosowany do potrzeb kobiet w ciąży i mam po porodzie, promującego zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Kasia jest także autorką książki „Aktywna Mama”, która zawiera praktyczne porady dotyczące ćwiczeń, odżywiania i ogólnego samopoczucia w czasie ciąży i po porodzie. Ukończyła studia z zakresu położnictwa i zdrowia publicznego oraz liczne kursy dotyczące fizjologii ciąży, technik oddechowych i metod naturalnej ulgi w bólu porodowym.

Regularnie prowadzi warsztaty i sesje treningowe dla przyszłych matek, kładąc nacisk na znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia i dobrego samopoczucia w ciąży oraz szybkiego powrotu do formy po porodzie. Jej podejście integruje wiedzę medyczną z praktycznymi technikami fitnessu, zapewniając kompleksowe wsparcie dla kobiet na każdym etapie macierzyństwa.

Kasia jest również znana z prowadzenia edukacyjnych sesji online i warsztatów na temat karmienia piersią, zdrowego odżywiania oraz zarządzania stresem w okresie ciąży i po porodzie. Jest aktywną uczestniczką i mówczynią na konferencjach dotyczących zdrowia kobiet, a także współpracuje z organizacjami i inicjatywami mającymi na celu poprawę opieki nad matkami i niemowlętami.

Ważne!

W tym momencie serwis portalciazy.pl nie prowadzi żadnych treningów oraz zajęć!