Katja Potrzeba

Katja Potrzeba jest ekspertką w dziedzinie opieki nad zdrowiem kobiet, ze specjalizacją w ciąży, porodzie i opiece poporodowej. Posiada ponad 16 lat doświadczenia jako certyfikowana doula, instruktorka prenatalnej jogi i położna. Założyła „Nurture Birth Center”, innowacyjny ośrodek oferujący wszechstronne wsparcie dla kobiet w ciąży, promujący holistyczne podejście do macierzyństwa.

Katja jest autorką inspirującej książki „Empower Your Birth”, która skupia się na wzmacnianiu kobiet poprzez edukację i wsparcie w trakcie ciąży i porodu. Posiada bogate doświadczenie i wiedzę, zdobytą na międzynarodowych kursach i warsztatach, w tym w zakresie naturalnych metod łagodzenia bólu, żywienia w ciąży i metod relaksacyjnych.

Regularnie prowadzi warsztaty i seminaria, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi matkami, skupiając się na przygotowaniu do porodu, technikach relaksacyjnych, a także na zdrowiu psychicznym i fizycznym matek. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie oferuje porady i wsparcie dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Jej praca kładzie nacisk na znaczenie zrozumienia procesów ciążowych i porodowych oraz na wsparcie emocjonalne i fizyczne przyszłych matek. Katja angażuje się także w inicjatywy edukacyjne, mające na celu podniesienie świadomości na temat zdrowia kobiet w ciąży i po porodzie, zarówno na poziomie lokalnym, jak i narodowym.

Ważne!

W tym momencie serwis portalciazy.pl nie prowadzi żadnych treningów oraz zajęć!