Poznaj naszych nauczycieli

Nasi nauczyciele wprowadzą Cię w świat ciąży bezpiecznej i pełnej radości. 

Masz już konto? Zaloguj się

Kasia Zielińska

Jestem nauczycielem jogi prenatalnej i jogi dla mam z dziećmi. Stworzyłam swój program „Zaopiekowana mama”,  który obejmuje praktykę jogi i innych naturalnych metod, zarówno z kobietami przygotowującymi się do zajścia w ciążę, jak i już w błogosławionym stanie oraz podczas porodu i po porodzie, aż do 3 roku życia dziecka.

Jako mama 15-letniego Macieja i 12-letniej Małgosi, z doświadczeniami czasu ciąży, porodu i wczesnego macierzyństwa w dwóch różnych perspektywach: bez styczności z jogą podczas pierwszej ciąży oraz z wykorzystaniem wszystkich jej narzędzi w drugiej matczynej wędrówce, pragnę dzielić się tym dobrostanem, który wniósł w moje życie jakość nieocenioną w wielu wymiarach i pomógł przejść przez ten cudowny, ale i trudny stan psychofizyczny zmieniającego się kobiecego ciała. Również pomógł mi wyjść z depresji poporodowej, która trwała po pierwszej ciąży 2 lata.

Ponadto z wykształcenia i dla odmiany, jestem politologiem i oprócz nauczania jogi od 4 lat, od 7 lat zajmuję się uzdrawianiem  duchowym, korzystając z moich darów jasnowiedzenia i jasnoczucia, które towarzyszą mi od dziecka.

Praktykę prowadzę w moim ukochanym studio „Drzewo Życia” w Pobiedziskach pod Poznanie, gdzie stworzyłam przestrzeń dla każdego – od poczęcia do zmierzchu życia.

www.crdrzewozycia.pl 

Kursy Kasi na Portalu Ciąży

Co otrzymujesz w Portalu Ciąży?

treningi dla kobiet w ciąży w każdym trymestrze i po ciąży

różne style treningów (fitness, joga, relaksacja, pilates i więcej…)

profesjonalna i doświadczona kadra nauczycielska

wskazówki dietetyka, fizjoterapeuty, położnej, ginekologai innych specjalistów

abonament dopasowany do Twoich potrzeb (1, 3, 6 lub 9 miesięcy)

grupa wsparcia online